interbaltija

Konsultācijas

Interbaltija pieredzējušo speciālistu komanda palīdzēs atrast Jums ceļu pie maksimālā nekustamā īpašuma ienesīguma un labākās izvēles īpašumu iegādē, atbilstoši pašreizējiem ieguldījumu kritērijiem. Sadarbību ar Interbaltija raksturo:

Katra aģenta ikdienu veido darbs ar likumdošanas aktiem, ētikas kodeksu, labāko profesionālo praksi un konfidencialitāti. Interbaltija speciālisti darbojas ar augstu atbildības sajūtu un vienmēr ir orientēti uz rezultātu un mērķu sasniegšanu mūsu klientu labā. To pierāda tas, ka:

  • Personiska attieksme un atbildība: veltām Jums īpašu uzmanību, veidojot uzticības pilnas attiecības kā augsta līmeņa konsultanti.
  • Zināšanas: tiks nodrošināta maksimālā Jūsu interešu pārstāvība juridiskajā un finansiālajā aspektā – piesaistot, organizējot un pārvaldot jebkādus sarežģītus darījumus.
  • Pieredze: mēs uzklausam Jūsu vēlmes un precīzi izstrādājam detalizētu stratēģiju izvirzīto mērķu sasniegšanai.

Ieguldījumi nekustamajā īpašumā nodrošina investīciju portfeļa stabilitāti un vērtības pieaugumu ilgtermiņā. Profesionāli pārvaldīts nekustamais īpašums nodrošina labus naudas plūsmas rādītājus un aizsargā pret finanšu tirgus ekonomiskajām svārstībām.

Objektīva vērtēšana

Konsultāciju pakalpojuma ietvaros:

Untitled-2-4-1024x1024
speciālisti

Konsultanti

Interbaltija komandu veido pieredzējuši profesionāļi, kuri uzklausa klienta vēlmes, apzina tās, izstrādā stratēģiju un taktiku izvirzīto mērķu sasniegšanai.

AIVARS BALODIS
Projektu vadītājs
MARKS TARVIDS
Centrālā biroja vadītājs
Kontakti
Sazinies ar mūsu speciālistu komandu.

Sazinieties ar mums, lai uzdotu jautājumu, pieteiktos vērtējumiem vai citiem Interbaltija pakalpojumiem!

Centrālais birojs

Ieriķu iela 3, Rīga, LV-1084

Piezvani mums

(+371) 67 50 60 70