interbaltija

Realizētie projekti

Interbaltija speciālistiem ir vairāk nekā 30 gadu pieredze nekustamā īpašuma jomā. Šajā laika posmā tika veiksmīgi realizēti vairāk nekā 16 nekustamā īpašuma projekti. Projektu izvēlei allaž noteicošo lomu ir noteikusi vieta, vieta un vēlreiz vieta.

aktuāls
Cityhome

City Home dzīvokļu projekts atrodas Miera ielā 103, Rīgā. Projekta attīstītājs Interbaltija ir daudzu veiksmīgu nekustamo īpašumu projektu īstenotājs kopš 1992. gada.

RAŅĶA DAMBIS 9

River Park nosaukumu mūsu projektam izvēlējāmies tāpēc, ka tas visprecīzāk atspoguļo tā atrašanās vietu – blakus Daugavai un parkam. Dzīvojamās mājas rekonstrukcija tika uzsākta 2013.gada rudenī. Nodošanas termiņš – 2014.gada septembris.

VALDEMĀRA IELA 37 UN 37A

Valdemāra iela 37 un 37A bija pirmie renovētie jūgendstila nami Rīgā. Pagalma mājā Valdemāra ielā 37A tika likvidēti komunālie un atjaunoti vēsturiskie dzīvokļi. Savukārt ielas namā izveidoja pirmos modernos birojus Rīgā. Ēkas renovētas 1994-1996.gadā.

Realizētie Objekti

MERĶEĻA IELA 21

Ēku Merķeļa ielā 21, „Interbaltija” iegādājās 1997. gadā. Pirms tam šeit atradās Rīgas pilsētas 5. slimnīca. „Interbaltija” pārplānoja ēkas iekštelpas, tās augšējos stāvos izveidoja biroju telpas, bet apakšējo stāvu pārveidoja veikaliem piemērotās telpās. Ēka renovēta 1998. gadā.

MARTAS IELA 5

Viens no pirmajiem labiem paraugiem vēsturiskās koka apbūves atjaunošanā. „Interbaltija” parūpējās, lai netiktu realizēts nama nojaukšanas projekts. Tika atjaunota ēkas koka fasāde, saglabājot ēkas vēsturisko izskatu. Šī koka nama dēļ Martas iela iekļauta kokariga.lv tūrisma maršrutā „Koka ēkas Rīgas centrā”. Ēka renovēta 1998. gadā.

Realizētie Objekti

KAĻĶU IELA 7

Pirms rekonstrukcijas namīpašums Kaļķu ielā 7 bija izdedzis un ūdens pietecējis grausts bez logiem un durvīm. „Interbaltija” atjaunoja ēku un tās fasādes to vēsturiskajā izskatā, iekārtoja biroju telpas un nodrošināja vēsturiskā viduslaiku cietuma pagraba saglabāšanu. Ēka renovēta 2001. gadā.

KAĻĶU IELA 10

Zināms, ka vēl līdz 1940. gadam šajā mājā darbojusies trešā vecākā aptieka Rīgā. Ēkas renovācijas procesā atjaunota tās fasāde vēsturiskajā izskatā un pilnībā sakārtotas iekštelpas, kā arī tika atjaunots nama savienojums ar Konventa sētu.

Realizētie Objekti

KAĻĶU IELA 11

18 – 19. gadsimtā celtā dzīvojamā māja Kaļķu ielā 11 savulaik kalpojusi kā biroju un veikalu ēka. Arhitektoniski mākslinieciskās inventarizācijas laikā tās iekštelpās tika atklāti sienas gleznojumi. Atjaunojot ēkas fasādi un iekštelpas, „Interbaltija” saglabāja vēsturiskās iekštelpu apdares detaļas un zondāžas atsegtos sienu gleznojumu fragmentus.

TIRGOŅU IELA 11/13, 15

Vēl 1998. gadā Tirgoņu ielā slējās četri no dzelteniem ķieģeļiem būvēti ēku karkasi. „Interbaltija” uzņēmās to renovāciju, bet ēku fasādes restaurēja atbilstoši to vēsturiskajam izskatam un vēsturiskajiem apbūves projektiem. Ēkās tika iekārtotas veikalu un biroju telpas. Ēkas renovētas 2002. gadā.

Realizētie Objekti
tirgonju_17_cits

TIRGOŅU IELA 17

Šajā ekā tika iekārtoti dzīvokļi un veikalu telpas. Savukārt, pagrabstāva vēsturiskajos vīna noliktavas mūros tika izveidots viduslaiku restorāns “Rozengrāls”.

BRĪVĪBAS IELA 139

Kādreizējās velosipēdu fabrikas, pēc tam tipogrāfijas telpās Brīvības ielā 139, „Interbaltija” izveidoja 21 dzīvokli ar augstiem griestiem un plašām telpām. Galvenās stateniskās jūgendstila ēkas fasāde Brīvības ielā tika saglabāta bez izmaiņām. Nams „Bulvāru rezidence” rekonstruēts 2006. gadā.

BRĪVĪBAS IELA 139 - PAGALMS

Pagalma pusē atrodas divas kāpņu telpas ar jaunizveidotiem stikla konstrukciju ietvertiem panorāmas liftiem.

AUDĒJU IELA 8

Kad „Interbaltija” iegādājās namu Audēju ielā 8, māja jau vairākus gadus bija nostāvējusi bez starpsienām ar daļēji nojauktiem pārsegumiem un papi noklātu jumtu. Vairākos slēdzienos šis objekts pat tika atzīts par neglābjamu, tomēr „Interbaltija” nolēma to rekonstruēt. Līdz rekonstrukcijai vēsturiskajam namam draudēja sabrukšana, tādēļ tās atjaunošana saņēma īpašu ekspertu un sabiedrības atzinību. LBA 2002.gadā nominācijā “Restaurācija” piešķīra 1.vietu “Gada labākā būve- 2002”.

Realizētie Objekti
Kontakti
Sazinies ar mūsu speciālistu komandu.

Sazinieties ar mums, lai uzdotu jautājumu, pieteiktos vērtējumiem vai citiem Interbaltija pakalpojumiem!

Centrālais birojs

Ieriķu iela 3, Rīga, LV-1084

Piezvani mums

(+371) 67 50 60 70